Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

 

Повідомляємо, що розпочався процес оновлення складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції в Одеській області та Державній екологічній інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря. Установчі збори, на яких буде обрано новий склад Громадської ради відбудуться через 45 днів з дня оприлюднення відповідного оголошення.

 З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996) при Державній екологічній інспекції в Одеській області та Державній екологічній інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря створюється Громадська рада.

          12 травня 2017 року об 15 год. 00 хв., у приміщенні актової зали Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря за адресою: м. Одеса, вул. 12-а лінія 6-ї станції Люстдорфської дороги,
22, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції в Одеський області та Державній екологічній інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.

Ініціативна група, Склад якої затверджено наказами Державної екологічної інспекції в Одеський області від 22.03.2017 року № 162, та Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря від 24.03.2017 року № 53, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

 З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996.

Перелік документів для участі в установчих зборах:

Заява, подається на бланку організації у довільній формі та підписується уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (надалі - ІГС).

До заяви додаються такі документи:

  1. Рішення про делегування представника ІГС для участі в установчих зборах;
  2. Біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням контактних даних (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посади в ІГС, контактна інформація);
  3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  4. Інформація про отримання ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  5. Інформація про результати діяльності ІГС протягом року до дня подання заяви.

Документи приймаються на паперових носіях та в електронному вигляді (сканкопія) з 24 березня 2017 р. до 8 квітня 2017 (включно) з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв., а також з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Одеса, проспект Шевченко, 12, в кабінеті канцелярії та м. Одеса, вул. 12-а лінія 6-ї станції Люстдорфської дороги, 22 Державна екологічна інспекція Північно - Західного регіону Чорного моря, в кабінеті канцелярії.

 Відповідальна за організацію прийому документів в Державній екологічній інспекції в Одеській області – Городецька Ксенія Володимирівна – головний спеціаліст сектору документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ, в Державній екологічній інспекції Північно - Західного регіону Чорного моря – Балаєва Айна Камалівна – провідний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами:

Державна екологічна інспекція в Одеській області : (048) 728-38-86, Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря : (0482) 49-42-18 або засобами електронного зв’язку: od@dei.gov.ua чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за тридцять календарних днів до дати проведення установчих зборів.