Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

 

                        Керівництво ДЕІ в Одеській області

                 прийняло участь в конференції щодо

                 впровадження сучасних технологій

                             водовідведення і локальної

                                    очистки стічних вод

 

                                                                                                                                         

    На запрошення Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП) під головуванням президента УСПП - Кінаха А.К., 11-12 вереснякерівництво ДЕІ в Одеській області  прийняло участь у конференціі на тему : «Впровадження сучасних технологій водовідведення і локальної очистки стічних вод».

     Від української сторони в заході взяли участь також  представники  Одеської облдержадміністрації, Одеської обласної ради, представники профільних Комітетів Верховної ради України, міністерств, науковці у цій сфері, представники депутатського корпусу та інші.
     Литовську сторону представляли керівники та представники Литовсько-української ділової ради, Вільнюської торгово-промислової палати, Литовського Сейму, Посольства Литовської республіки в Україні, громадської організації «Open Europe», керівництво ЗАО «Трайдяніс», експерти з інженерної екології та охорони навколишнього середовища Литви.
     В ході проведення конференції литовські партнери презентували сучасні європейські технології водовідведення та обговорили перспективи їх впровадження для екологічної безпеки та збереження природних ресурсів Одеського регіону
в рекреаційній зоні на узбережжі Чорного моря. Зокрема йшлося про реалізацію пілотного проекту реконструкції існуючих очисних споруд системи каналізації Лиманського району Одеської області. Розробником проекту з використанням найсучасніших технологій  виступає литовське ЗАО «Трайдяніс» (одне з найпрогресивніших підприємств Східної Європи, Сполучених штатів Америки, Японії).