Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

                                     

 

 

                        Порушення вимог природоохоронного законодаства під час

                       проведення перевірки ТОВ "Ізмаїльський елеватор"

 

                                                 index.jpg

Державною екологічною інспекцією в Одеській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Товариством з обмеженою відповідальністю «Ізмаїльський Елеватор» за адресою : Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Портова, 4.

Під час проведення перевірки, держеконіспекторами з охорони навколишнього природного середовища встановлено, що підприємство, на протязі 2015-2016 р.р., здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами при відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, що є порушенням вимоги пунктів 1-3 частини першої статті 10, частини п’ятої статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Внаслідок зазначеного порушення була заподіяна шкода у вигляді збитків на суму: 2105977 грн. 28 коп.

В свою чергу, Державною екологічною інспекцією в Одеській області направлено претензію до ТОВ «Ізмаїльський Елеватор» для добровільного відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря через порушення природоохоронного законодавства.