Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

 

 

 

Утворення несанкціонованого сміттєзвалища, що призвело до засмічення відкритої земельної ділянки на території Білгород-Дністровського району

 

media_3_4ec64357_14075.jpg

 

На підставі звернення громадянина державними інспекторами Державної екологічної інспекції в Одеській області була проведена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами КП «Автотранссервіс».

       Під час проведення перевірки зазначеного підприємства виявлено, зазначене в заяві, несанкціоноване сміттєзвалище, що призвело до засмічення відкритої земельної ділянки.

       В результаті, Держекоінспекцією здійснено Розрахунок шкоди, зумовленої засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства ( внаслідок скидання ТПВ на земельній ділянці за результатами замірів площі засмічення) на відкритій земельній ділянці, що межує з земельною ділянкою біля території КП «Автотранссервіс».

       Державною екологічною інспекцією підраховано, що збитки, заподіяні державі внаслідок засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства внаслідок скидання ТПВ на відкритій земельній ділянці складає 6 729 272 гривень.

       Матеріали по встановленому факту направлено до правоохоронних органів для подальшого прийняття рішення щодо притягнення правопорушників до відповідальності передбаченої чинним законодавством.