Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

 

             Порушення правил полювання

     27.04.2017 року в ході здійснення заходів державного нагляду (контролю) у період масового розмноження диких тварин, на території Болградського району Одеської області, Державною екологічною інспекцією в Одеській області встановлено факт порушення правил полювання.

Громадянин України здійснював полювання з мисливською рушницею на території Болградського РО УТМР у заборонений час. В наслідок полювання мисливцем здобуто Галага́з звичайний, який відноситься до групи «земляних качок» в кількості – 1 особа. Полювання на данний вид качок в Україні заборонено.

       

   В результаті, держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Одеської області, відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 85 КУпАП. Зброю вилучено та передано до Болградського ВП Ізмаїльського ВП ГУМВС в Одеській області. Добич передано до Болградської районної державної лабораторії ветеринарної медицини для з’ясування причини загибелі. Всі матеріали по встановленому факту направлено до Болградського районного суду Одеської області для подальшого прийняття рішення щодо притягнення правопорушниці до відповідальності передбаченої чинним законодавством.