Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

                                   Факт порушення порядку придбання

                                    та збуту об’єктів тваринного світу

 

В ході здійснення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони, використання і відтворення біоресурсів під час заборони на лов в весняно – літній період на території Ізмаїльського центрального ринку, 27.04.2017 року Державною екологічною інспекцією в Одеській області зафіксовано факт порушення порядку придбання та збуту об’єктів тваринного світу, а саме: громадянин України здійснював реалізацію риби без будь яких дозвільних документів на право збуту об’єктів тваринного світу в кількості: карась – 1,5 кг., лящ – 2 кг.

В результаті, держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Одеської області відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ст. 88-1 КУпАП. Матеріали по встановленому факту направлено до Ізмаїльського районного суду Одеської області для подальшого прийняття рішення щодо притягнення правопорушниці до відповідальності передбаченої чинним законодавством.

       

   Під час проведення рейдового заходу, держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Одеської області спільно з громадськими інспекторами з охорони встановлено факт порушення порядку збуту об’єктів тваринного світу громадянином, який залишив місце події, через що правопорушника не вдалось притягнути до відповідальності. В результаті: карась – 40 кг.600 г., судак – 12 кг.400 г., та щука – 900 г. були конфісковані та передані на зберігання до встановлення відповідальної особи.