Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Порушення правил рибальства під час заборони на лов

 

26.04.2017 року на території причалу в с. Матроска Ізмаїльського району Одеської області Державною екологічною інспекцією в Одеській області встановлено факт порушення правил рибальства під час заборони на лов в весняно – літній період, а саме: затримано мікроавтобус, який належить громадянці Караяні Світлані Корніївні, в якому виявлено 200,05 кг., дунайського оселедця без будь яких дозвільних документів на право придбання чи збуту об’єктів тваринного світу.

В результаті, держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Одеської області відносно громадянки Караяні С.К. складено адміністративний протокол за ст. 88-1 КУпАП. Всі матеріали по встановленому факту направлено до Ізмаїльського районного суду Одеської області для подальшого прийняття рішення щодо притягнення правопорушниці до відповідальності передбаченої чинним законодавством.

На місце зафіксованого правопорушення Держінспекцією в Одеські області викликано оперативну – розшукову групу Ізмаїльського ВП ГУМВС України в Одеській області, співробітниками якої автомобіль гр. Караяні С.К. вилучено на штраф майданчик.