Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

 

Держекоінспекцією в Одеській області проведено перевірку за фактом незаконної вирубки лісових насаджень на території ДП "Балтський лісгосп"

 

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища в Одеській області була проведена перевірка за фактом незаконних рубок лісових насаджень на території ДП «Балтське лісове господарство», за результатами якої було встановлено, що за межами лісового масиву Балтського лісництва ДП «Балтський лісгосп» по напрямку автодороги Р-75 до смт. Слобідка, на території Борщівської сільської ради, Подільського (Котовського) району, проводилась суцільна рубка деревини породи дуба звичайного та супутніх порід а також були встановлені реторти по випалюванню деревинного вугілля у кількості 5 шт. Виготовлена продукція зберігалась у мішках під поліетиленовим накриттям.

На момент перевірки будь-яких дозвільних документів щодо законності здійснення випалюванню деревинного вугілля та походження деревини державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища в Одеській області не надано.

Матеріали перевірки проведеною Державною екологічною інспекцією в Одеській області передано до правоохоронних органів для подальшого реагування в межах наданих компетентних повноважень.