Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

              Заступник начальника Державної екологічної інспекції в Одеській області            

                                                   Ящук Ольга Миколаївна

 

                                                       Декларація про майновий стан та доходи

 

                                      Біографічна довідка

 

Народилась у 1978 року.

У 2000 році з відзнакою закінчила Придніпровську Державну академію будівництва та архітектури, спеціальність – екологія та охорона навколишнього середовища.

У 2015 році закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю – магістр державного управління.

Має 6 ранг державного службовця.

Трудову діяльність розпочала з 1997 року, працювала в акредитованій санітарно-технологічній лабораторії .

З 2000 року розпочала працювати за спеціальністю в Національній акумуляторній компанії НАК «Іста» на посаді інженера з охорони навколишнього природного середовища . В 2002 році – керівником відділу з охорони навколишнього природного середовища ТОВ ІІ «Укрсплав» (підприємство з рекуперації свинцю, Німецька компанія).

З 2002 року розпочала свою працю в в Державному управлінні екології та природних ресурсів в Дніпропетровській області на посаді державного інспектора комплексного відділу екологічного контролю.

У 2013 року робота в Департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

З 2015 року по 2016 року працювала в Головному управлінні Держпраці Дніпропетровської області на посаді – головного державного інспектора з охорони праці (голови комісії із розслідування нещасних випадків на виробництві).

З травня 2017 року по теперішній час займає посаду Заступника начальника Державної екологічної інспекції в Одеській області.